Calling-aikataulu

Kokoontumisaikataulu

KALEVAN KISAT 2016, Oulu CALLING-AIKATAULU

Torstai 21.7.2016

Laji alkaa

Laji

Calling alkaa

Kentälle

19.00

M 20km kilpakävely

18.35

18.40

19.15

N 10km kilpakävely

18.50

18.55

Kävelyiden kokoontumispaikka on lähtöpaikan läheisyydessä.
Kävelyreitin kartta ja muut dokumentit löytyvät täältä »

Perjantai 22.7.2016

Laji alkaa

Laji

Calling alkaa

Kentälle

10.00

N 7-ottelu

100m aitajuoksu

1.erä 9.35

2.erä 9.40

3.erä 9.45

1.erä 9.45

2.erä 9.50

3.erä 9.55

11.00

N 7-ottelu

korkeus

10.25

11.05

M kuula

karsinta

10.20

10.30

11.10

N kiekko

karsinta

10.25

10.35

12.15

N pituus

karsinta

11.30

11.40

12.20

N 400m alkuerät

1.erä 11.55

2.erä 12.00

3.erä 12.05

1.erä 12.05

2.erä 12.10

3.erä 12.15

12.40

M 400m alkuerät

1.erä 12.15

2.erä 12.20

1.erä 12.25

2.erä 12.30

13.20

N 7-ottelu

kuula

12.45

13.25

M korkeus

karsinta

12.40

12.50

13.40

M moukari

karsinta

12.55

13.05

17.20

N keihäs

karsinta

16.35

16.45

17.45

N 100m

alkuerät

1.erä 17.20

2.erä 17.25

3.erä 17.30

1.erä 17.30

2.erä 17.35

3.erä 17.40

18.05

M 100m

alkuerät

1.erä 17.40

2.erä 17.45

3.erä 17.50

4.erä 17.55

1.erä 17.50

2.erä 17.55

3.erä 18.00

4.erä 18.05

18.35

N 5000m

finaali

18.10

18.20

18.40

N seiväs

karsinta

17.45

17.55

18.55

M kuula finaali

18.10

18.20

19.00

M 1500m finaali

18.35

18.45

19.10

N kiekko finaali

18.25

18.35

19.15

M pituus

finaali

18.30

18.40

19.20

N 7-ottelu

200m

1.erä 18.55

2.erä 19.00

3.erä 19.05

1.erä 19.05

2.erä 19.10

3.erä 19.15

19.45

M 10 000m

finaali

19.20

19.30

20.30

N 100m

finaali

20.05

20.15

20.40

M 100m

finaali

20.15

20.25

Lauantai 23.7.2016

Laji alkaa

Laji

Calling alkaa

Kentälle

09.30

M 10-ottelu

100m

1.erä 09.05

2.erä 09.10

1.erä 09.15

2.erä 09.20

09.30

M seiväs

karsinta

08.35

08.45

09.30

N moukari

karsinta

08.45

08.55

10.00

N kuula

karsinta

09.15

09.25

10.30

M 10-ottelu

pituus

09.55

11.00

M 800m

alkuerät

1.erä 10.35

2.erä 10.40

3.erä 10.45

1.erä 10.45

2.erä 10.50

3.erä 10.55

11.15

M kiekko

karsinta

10.30

10.40

11.25

N 800m alkuerät

1.erä 11.00

2.erä 11.05

3.erä 11.10

1.erä 11.10

2.erä 11.15

3.erä 11.20

11.30

N korkeus

karsinta

10.45

10.55

11.40

M 10-ottelu

kuula

11.05

11.55

N 7-ottelu pituus

11.10

11.20

12.05

M 400m aj

alkuerät

1.erä 11.40

2.erä 11.45

3.erä 11.50

1.erä 11.50

2.erä 11.55

3.erä 12.00

12.30

N 400m aj

alkuerät

1.erä 12.05

2.erä 12.10

3.erä 12.15

1.erä 12.15

2.erä 12.20

3.erä 12.25

13.05

M keihäs

karsinta

12.20

12.30

13.10

M 10 ottelu

korkeus

12.35

13.40

N 3-loikka

karsinta

12.55

13.05

15.55

N 7-ottelu

keihäs

15.20

16.40

M korkeus

finaali

15.55

16.05

16.45

Junnuviestit

16.20

16.30

17.10

N kuula

finaali

16.25

16.35

17.15

M 3-loikka

karsinta

16.30

16.40

17.30

M 110m aj

alkuerät

1.erä 17.05

2.erä 17.10

3.erä 17.15

1.erä 17.15

2.erä 17.20

3.erä 17.25

17.40

N keihäs

finaali

16.55

17.05

17.50

N 100m aj

alkuerät

1.erä 17.25

2.erä 17.30

3.erä 17.35

1.erä 17.35

2.erä 17.40

3.erä 17.45

18.15

M/N kelaus 100m

17.55

18.05

18.30

N 7-ottelu

800m

1.erä 18.05

2.erä 18.10

1.erä 18.15

2.erä 18.20

18.45

N pituus

finaali

18.00

18.10

18.55

M 10-ottelu

400m

1.erä 18.30

2.erä 18.35

1.erä 18.40

2.erä 18.45

19.05

N seiväs

finaali

18.10

18.20

19.15

M 400m

finaali

18.50

19.00

19.25

N 400m

finaali

19.00

19.10

19.30

M moukari

finaali

18.45

18.55

19.40

M/N kelaus 200m

19.20

19.30

19.55

M 3000m ej

finaali

19.30

19.40

20.15

N 1500m

finaali

19.50

20.00

20.30

M 110m aj

finaali

20.10

20.15

20.40

N 100m aj finaali

20.20

20.25

Sunnuntai 24.7.2016

Laji alkaa

Laji

Calling alkaa

Kentälle

09.00

M 10-ottelu

110m aj

1.erä 8.40

2.erä 8.45

1.erä 8.45

2.erä 8.50

09.45

M 10-ottelu

kiekko

09.10

11.15

M 10-ottelu

seiväs

10.30

11.35

M kiekko

finaali

10.50

11.00

12.25

N 3-loikka

finaali

11.40

11.50

13.15

N moukari

finaali

12.30

12.40

13.20

N 200m alkuerät

1.erä 12.55

2.erä 13.00

3.erä 13.05

1.erä 13.05

2.erä 13.10

3.erä 13.15

13.35

M seiväs

finaali

12.40

12.50

13.40

M 200m

alkuerät

1.erä 13.15

2.erä 13.20

3.erä 13.25

4.erä 13.30

1.erä 13.25

2.erä 13.30

3.erä 13.35

4.erä 13.40

14.05

N 10 000m

finaali

13.40

13.50

14.45

M 3-loikka

finaali

14.00

14.10

14.55

N 800m

finaali

14.30

14.40

15.05

M 10-ottelu

keihäs

14.30

15.10

M 5000m finaali

14.45

14.55

15.35

N 400m aj

finaali

15.15

15.20

15.50

M 400m aj

finaali

15.30

15.35

16.10

N 3000m ej

finaali

15.45

15.55

16.15

N korkeus

finaali

15.30

15.40

16.30

M 10-ottelu

1500m

16.05

16.15

16.40

M keihäs

finaali

15.55

16.05

16.55

M 800m

finaali

16.35

16.40

17.15

N 200m finaali

16.55

17.00

17.30

M 200m finaali

17.10

17.15

Share This